ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: Q26A
Тип товару: Портативній аккумулятор (POWERBANK)
Ємність акумулятора: 10000 mA/h 38.7 Wh
Номінальна ємність: 6000 mA/h
Інтерфейс під'єднання: Бездротовий (MagSafe), USB, Type-C
Швидке заряджання: PD2.0/3.0, QC2.0/3.0, AFC, FCP
Потужність бездротової зарядки: 5 / 7.5 / 10 / 15W
Параметри на виході:
- Type-C: 18W (5V/2A, 9V/2A)
- Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A)
Матеріал корпусу: ABS пластик/вогнестійкий полікарбонат
Розміри: 102 х 67 х 13.5 мм
Вага: 171 г
Колір корпусу: Золотистий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Золотий |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 13.5 мм |
| Вага | 171 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴



