
Підставка для ноутбука з кулером HOCO DH11 (чорна)
1 279 ₴
- В наявності
- Код: 26704
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Підставка з кулером
Виробник: HOCO
Модель: DH11
Призначення: Для ноутбуків
Максимальна діагональ ноутбука: 17.3"
Потужність: 5 Вт
Охолодження: Активне
Кількість вентиляторів: 5 шт.
Розмір вентилятора: 140x140x12 (1 шт.)/60x60x12 (4 шт.)
Мінімальна швидкість обертів вентилятора: 1100 об./хв
Максимальна швидкість обертів вентилятора: 2400 об./хв
Рівень шуму: 56 дБ
Потік повітря: 70 CFM
Особливості:
- Надійна конструкція з жорсткої сітчастої верхньої панелі;
- Покращує робочі характеристики ноутбука та забезпечує оптимальний нахил і висоту;
- 5 вентиляторів із підсвіткою (1 вентилятор діаметром 140 мм, 4-60 мм);
- Підходить для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17,3 дюйма;
- 6 положень нахилу, висота до 190 мм;
- Завдяки знімній підставці ваш телефон завжди буде в полі зору Барвиста RGB-підсвітка.
Кількість USB-портів: 2
Живлення: От USB
Робоча напруга: 5В
Підсвічування: LED-підсвітка
Матераіл радіатора: Алюміній
Довжина кабелю: 60 см
Розміри: 360 × 250 × 55 мм
Вага: 890 г
Колір підставки: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Тип охолодження | Активний |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | USB-хаб |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Вага | 0.89 кг |
- Ціна: 1 279 ₴





