Виробник: HOCO
Модель: N46
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Технологія заряджання: GaN
Кількість портів: 2
Типи портів: USB-A (1) / USB-C (1)
Максимальна потужність: 20W
Типи швидкого заряджання:
- Qualcomm Quick Charge 3.0
- USB Power Delivery 2.0
- USB Power Delivery 3.0
Вхідні параметри: AC100-240V 50/60Hz 0.5A Max
Вихід:
- USB-C: 5V=3A / 9V=2.22A / 10V=2A / 12V=1.67A
- PPS: 5-11V=1.8A (20W Max)
- USB-A: 5V=3A / 9V=2A /10V=2A / 12V=1.5A (20W Max)
- USB-C + USB-A: 5V=3A (15W Max)
Матеріал: Вогнестійкий пластик
Колір зарядного: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴




