ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: WELOHAS
Модель: Q2
Тип товару: Ігрова приставка
Тип приставки: Портативна
Діагональ екрана: 3.0"
Тип екрана: LCD IPS
Роздільна здатність екрана: 480 х 320
Контролер: Професійний ігровий чип 1.2 ГГц
Вбудована пам'ять: 128 Мб
Оперативна пам'ять: DDR3 256 Мб
Підтримка карт пам'яті: TF Card (microSD 64 Гб)
Операційна система: Linux
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1500 mA
Час автономної роботи: 5-6 годин
Особливості:
- Вбудовані ігри 10000
- 10 класичних ігрових емуляторів
- Підтримка 3D ігор
- Мова інтерфейсу Англійська
- Стереодин
Розміри: 12.7 х 7.9 х 1.8 см
Вага: 140 г
Колір приставки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип приставки | Портативна |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Живлення | Li-Ion |
| Час роботи | 6 годин |
| Особливості | Підтримка HD, 3D-режим |
| В комплект входить | USB-кабель, Ігрова консоль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Мова видання | Англійська |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 127 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Вага | 140 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 256 MB |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴

