
Мережевий зарядний пристрій SENTEO Z-10 USB-A+C 30W (чорний)
549 ₴
- В наявності
- Код: 24657
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: SENTEO
Модель: Z-10
Тип товару: Блок зарядного пристрою
Тип зарядного: Мережева
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-A / USB-C
Кількість портів USB-A: 1
Кількість портів USB-C: 1
Потужність: 30 Вт
Вхідні параметри: 0.8A /100 - 240V / 50-60Hz
USB-A вихід: DC 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A (18W Max)
USB-C вихід: DC 5V-3A (15W) / 9V-3A (27W) / 12V-2.5A (30W) / 15V-2A (30W) / 20V-1.5A (30W)
Кабель: Без кабеля
Швидке заряджання: Power Delivery 30W
Тип вилки: EU
Особливості:
- Швидке заряджання
- Захист від перезарядження
Матеріал корпусу: Вогнестійкий пластик
Розміри: 60.5 х 31.5 х 114.82 мм
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENTEO |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴


