ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: SENTEO
Модель: Z-03
Тип товару: Комплект зарядного пристрою
Тип зарядного: Мережева
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-A / USB-C
Кількість портів USB-A: 1
Кількість портів USB-C: 1
Потужність: 20 Вт
Вхідні параметри: 0.5A 100 - 240V 50-60Hz (USB PD)
USB-A вихід: DC 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A
USB-C вихід: DC 5V-3A / 9V-2.2A / 12V-1.66A
Кабель: Type-C to Type-C 3A 1m
Швидке заряджання: Power Delivery 20W
Матеріал корпусу: Вогнестійкий пластик
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENTEO |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴





