Виробник: XIAOMI
Модель: BE5000
Тип товару: Бездротовий маршрутизатор (WiFi роутер)
Кількість діапазонів WiFi: 2
Кількість антен: 5
Кількість WAN портів 1
Кількість LAN портів: 4
Стандарт Wi-Fi:
- Wi-Fi 3 (802.11g)
- Wi-Fi 4 (802.11n)
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Wi-Fi 7 (802.11be)
Робоча частота: 2.4 ГГц - 5 ГГц
Швидкість бездротового передавання: 5011 Мбіт/с
Швидкість діапазону 2.4 ГГц: 688 Мбіт/с
Швидкість діапазону 5 Ггц: 4323 Мбіт/с
Швидкість LAN портів: 2.5 Гбіт/с
Кількість ядер процесора: 2
Тактова частота: 1 ГГц
Смуга пропуску: 160 МГц
Підтримка протоколів: PPTP / PPPoE / DHCP / IPv4 /IPv6
Тип шифрування: TKIP / WPA2-PSK / WPA3 / WPA3-SAE / WPA-PSK
Напруга живлення: 12 В
Робоча температура: 0 °C ~ +40 °C
Оперативна пам'ять: 512 Мб
Флешпам'ять: 128 Мб
Особливості:
- Підтримка MU-MIMO
- Підтримка технології MESH
- Підтримка VPN
- Beamforming
- Firewall
- Балансування навантаження (Dual WAN)
- Резервування каналу
Розміри: 272 x 221 x 41 мм
Колір роутера: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стандарт з'єднання | 802.11ax |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11be |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Функція Power Bank | Ні |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Висота | 41 мм |
- Ціна: 2 849 ₴


