ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: 8BITDO
Модель: PETRO MECHANICAL KEYBOARD
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Механічна
Перемикачі: Kailh Box Switch V2 White
Форм-фактор: Без цифрового модуля
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth/радіоканал
Кількість клавіш: 87
Живлення: Від акумулятора/від USB
Ємність акумулятора: 2000 mAh
Час автономної роботи: До 200 годин
Час повного заряджання: До 4 годин
Розкладка: UKR / ENG
Підсвічування: Без підсвітки
Матеріал: Пластик
Особливості:
- Гарча заміна клавішь
- Подвійні програмовані кнопки Super Buttons
- Незалежна панель керування
- Програмовані кнопки
- Підтримка 8BitDo Ultimate Software V2
Розміри: 377 x 170 x 46.7 мм
Вага: 1050 г
Колір клавіатури: Біла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 8BitDo |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вага | 1050 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ергономічна |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 489 ₴



