ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI30
Тип товару: Бездротовий маршрутизатор (WiFi роутер)
Кількість діапазонів WiFi: 1
Кількість антен: 3
Чип: MT7628KN
Стандарт Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Робоча частота: 2.412 ГГц — 2.472 ГГц
Швидкість бездротового передавання: 300 Мбіт/с
Мінімальна чутливість приймання: -96 дБм
Максимальна споживана потужність: <4 Вт
Захист інформації: WPA2-PSK / WPA-PSK
Оперативна пам'ять: 8 Мб
Флешпам'ять: 2 Мб
Порти Ethernet:
- 1 x WAN
- 3 x LAN
Живлення: DC 5V/1A
Розміри (Ш×Д×В): 186.5 × 110 × 223 мм
Вага: 118 г
Колір роутера: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11b/g/n |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 3 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Ні |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11b/g/n |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 186.5 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 118 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴







