ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ANKER
Модель: SOUNDCORE MOTION BOOM
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Формат акустики: 2.1
Під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Потужність: 60 Вт (30/30)
Частотний діапазон: 60 — 40000 Гц
Влагозащита: IPX7
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 10000 мА/год
Час автономної роботи: До 24 годин (гучність до 50%)
Порт заряджання: Type-C
Особливості:
- Вологостійкість
- Підсвітка
- Функція POWERBANK
Розміри: 257 x 81 x 79 мм
Вага: 1050 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 257 мм |
| Висота | 81 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Вага | 1.05 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 949 ₴





