ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XIAOMI
Модель: 14T
Кількість SIM: 2
Тип SIM: Nano-sim / e-sim
Діагональ екрана: 6.67"
Роздільна здатність екрана: 2712 x 1220
Частота оновлення екрана: 144 Гц
Кількість кольорів: 68 мільярдів
Щільність пікселів: 446 ppi
Тип екрана: AMOLED
Захисне скло: Corning Gorilla Glass 5
Операційна система: Android 14
Процесор: MediaTek Dimensity 8300 Ultra
Кількість ядер: 8
Частота процеcсора: 3.35 ГГц
Графічний процесор: Mali-G615 MC6
Внутрішня пам'ять: 256 Гб
Оперативна пам'ять: 12 Гб
Слот для карти пам'яті: Немає
Камера: 50 Мп + 50 Мп + 12 Мп
Діафрагма: f/1.6 + f/2.2 + f/2.4
Записування відео: 4К UHD (3840x2160)
Оптична стабілізація: Є
Фокусування: Автоматична
Спалах основної камери: Є
Фронтальна камера 32 Мп, f/2.0
Спалах фронтальної камери: Немає
Wi-Fi: IEEE 802.11 be
Технологія GPS: A-GPS, GPS
Супутникова система: GPS/ Beidou / Galileo
Bluetooth: 5.4
NFC: Є
Бездротове заряджання: Немає
Інтерфейси та під'єднання: USB Type-C
Ємність акумулятора: 5000 mAh
Швидке заряджання: Є
Особливості швидкого заряджання: 67 Вт
Технології:
- Акселерометр
- Гіроскоп
- Датчик освітлення
- Датчик наближення
- Сканер обличчя
- Сканер відбитків пальців під екраном
- Інтегрований AI
- Компас
Стандарт захисту: IP68
Захист корпусу:
- Водозахист
- Влагозащита
- Пилозахист
Матеріал корпусу: Майстерна шкіра, пластик
Розміри: 160.4 x 75.1 x 7.95 мм
Вага: 193 г
Колір корпусу: Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Матеріал корпусу | Еко-шкіра, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1240 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 446 |
| Кількість кольорів екрану | 68 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Dimensity 8300 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3350 МГц |
| Відеопроцесор | Mali G615-MC6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Потужність заряджання | 67 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160.4 мм |
| Ширина | 75.1 мм |
| Товщина | 7.95 мм |
| Вага | 193 г |
- Ціна: 17 889 ₴





