Виробник: LOGITECH
Модель: PEBBLE KEYS 2 K380S
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Мембранна
Форм-фактор: Компактна
Під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth
Кількість клавіш: 81
Живлення: От батареек (AAA x 2)
Час автономної роботи: До 36 місяців
Спеціальні клавіші клавіатури:
- показати робочий стіл
- пошук
- назад
- голосове диктування
- меню смайлів
- знімок екрана
Особливості:
- Виготовлена з переробленого пластику
- Сполучення декількох пристроїв (до 3 пристроїв)
- Настроювані поєднання клавіш Fn за допомогою Logi Options+
- Зручний і тихий набір тексту із заокругленими низькопрофільними клавішами
- Сумісний з USB-приймачем Logi Bolt (не входить до комплекту)
Підсвічування: Без підсвітки
Матеріал: Пластик
Розміри: 279 x 16 x 124 мм
Вага: 415 г
Колір клавіатури: Графітовий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ергономічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Вага | 415 |
| Ширина | 124 см |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 81 |
- Ціна: 1 649 ₴





