ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: DELI (XIAOMI)
Модель: DL336001
Тип товару: Електронна метеостанція
Призначення: Для використання всередині приміщень
Кількість функцій: 3 (час, температура та вологість)
Час: 12/24 годинний дисплей, встановлення дати
Діапазон вимірювання температури: ± 1°C (0°C ~ 40°C)
Роздільна здатність температури: 0.1°C
Точність вимірювання вологості: ±5% RH (40% RH ~ 70% RH), інші секції ± 7%RH
Роздільна здатність вологості 1%RH
Батарея: 1.5V AAA Батареї (x2) (у комплекті)
Особливості:
- 4-дюймовий РК-дисплей.
- Загалом показує час, температуру та вологість.
- Працює від 2 батарейок AAA, тривалий термін експлуатації батарей до 12 місяців:
- Дисплей точний, температура зображається з точністю до 0,1 °C, а точність становить ± 1 °C.
- Три функції часу, температури та вологості зображаються на одному екрані.
- Його можна використовувати в домашніх вітальнях, спальнях, кабінетах, офісах, виробничих цехах та інших місцях.
* Не рекомендується використовувати на відкритому повітрі, це призведе до неточного зображення.
Матеріал: ABS пластик
Розмір (Ш х Г х В): 11 х 1,6 х 6 см
Колір станції: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогноз погоди | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Тип дисплея | РК монохромный |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Ні |
| Будильник | Ні |
| Радіо | Ні |
| Місячний календар | Ні |
| Астрологічний календар | Ні |
| Тип живлення | Батарейки |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Налаштування одиниць вимірювання | Так |
| Проекція зображення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 16 мм |
- Ціна: 489 ₴




