ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: TP-LINK
Модель: TAPO C220
Тип товару: Камера відеоспостереження
Тип камери: IP-камера
Застосування: У приміщенні
Форм-фактор: Купольна
Корпус: Поворотний
Бездротове під'єднання: WiFi
Сумісність ОС: Android / IOS
Фотокамера: 4 MP
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність: 2560 x 1440 - 15 к/с
Кут огляду: 114°, 360°
Формат відео: H.264
Живлення: От сети
Роз'єм живлення: DC
Мікрофон: Вбудований
Гніздо для карти пам'яті: MicroSD до 512 Гб
Інфрачервона підсвітка: до 9м
Фокусування: Автоматична
Фокусна відстань: 4 мм
Робочий діапазон температур: 0 ~ +40 °C
Поворот: 360 градусов
Габарити: 117.7 х 86.6 х 85 мм
Вага: 190 г
Колір камери: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 114 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 360 град. |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Ні |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Композитний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 114 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 9 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Вага | 190 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴


