ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PHILIPS
Модель: 7000 SERIES (FC9741)
Тип товару: Пилосос
Тип пилососа: Стаціонарний безмішковий
Потужність: 900 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування: < 0.5 Вт
Повітряний потік (макс): 32.5 л/с
Рівень шуму: 67 - 75 Дб
Вихідний фільтр: Протиалергенний фільтр
Фільтр захисту електродвигуна: Довговічний фільтр, що миється
Рівень фільтрації: Рівень HEPA13
Тип прибирання: Суха
Регулятор потужності: Електронний перемикач увімкнення
Тип трубки: Металева телескопічна трубка з двох частин
Тип коліс: Гумові
Місткість пилозбірника: 2 л
Довжина шнура: 7 м
Розміри: 505 x 292 x 292 мм
Вага: 5.5 кг
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 900 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 292 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глибина | 292 мм |
| Вага | 5.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 989 ₴




