ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LIAN LI
Модель: UNI FAN AL140 V2 RGB
Тип товару: Вентилятор для ПК (кулер)
Роз'єми: 4-pin / 3-pin (arGB 5v)
Тип підшипника: Fluid Dynamic Bearing
Кількість вентиляторів: 1
Регулювання обертів: PWM
Мінімальна швидкість обертання: 250 об/хв
Максимальна швидкість обертання: 1600 об./хв
Максимальний рівень шуму: 26.8 Дб
Живлення: DC 12 В (вентилятор)/DC 5В (підсвітка)
Розміри вентилятора: 140 x 140 x 25 мм
Підсвічування: RGB
Вага: 250 г
Колір вентилятора: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму | 26.8 дБ |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Особливості | Підсвічування |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Напруга живлення | 12 В, 5В |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 250 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴




