ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: INTENSO
Тип товару: Накопичувач інформації
Тип накопичувача: SSD внутрішній
Форм-фактор: 2.5"
Інтерфейс: SATA III (6 Гб/с)
Об'єм: 480 Гб
Інтерфейс під'єднання: SATA III
Швидкість записування: 520 Мб/с
Cкорність зчитування: 480 Мб/с
Час напрацювання на відмову: 2000 000 годин
Розміри: 100 х 70 х 7 мм
Вага: 80 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intenso |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Швидкість запису | 480 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 80 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


