ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Накопичувач інформації
Виробник: Western Digital (WD)
Модель: RED SN700
Тип накопичувача: SSD внутрішній
Форм-фактор: М.2
Типорозмір: M.2 2280
Об'єм: 500 Гб
Тип пам'яті: 3D TLC NAND
Інтерфейс M.2: PCI-Express 3.0 x4
Швидкість записування: 2600 МБ/с
Швидкість зчитування: 3430 МБ/с
TBW: 1000
Розміри: 22 х 80 x 2.38 мм
Вага: 7.5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 3300 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2600 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.38 мм |
| Вага | 7.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649 ₴




