-12%

Світлодіодна панель на стійці ULANZI VIJIM K22 (чорна)
3 349 ₴
2 949 ₴
- В наявності
- Код: 23288
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: VIJIM K22
Тип товару: Світлодіодна панель
Кількість світлодіодів: 192
Температура освітлення: 2500 - 9000К
Світловий потік: 900 Л
Кут освітлення: 120°
Потужність: 24 Вт
Керування: Кнопками на панелі/ дистанційним пультом
Дальність дії: 30 м
Живлення: Від акумуляторів (Sony NP-F)/від мережі (12В/2A)
Висота стійки: 30 - 80 см
Кріплення: Затискач
Сумісна товщина стільниці: До 50 мм
Розміри панелі: 260 х 170 х 21 мм
Вага панелі: 430 г
Колір панелі: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Висота стійки | 80 см |
| Особливості | Управління потужністю, Бездротовий пульт ДУ, Регулювання колірної температури, Регульована яскравість, Управління температурою свічення |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Встановлення | Настільна, На штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 949 ₴






