ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: JBL
Модель: XTREME 4
Тип товару: Музична колонка
Формат акустики: 2.0
Потужність: 100 Вт
Живлення: від акумулятора
Час автономної роботи: 24 часа
Час заряджання: 3.5 часа
Акумулятор: Літій-іонний полімерний 68 Вт-год (еквівалент 7.2 В/9444 мА-год)
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.3
Діапазон частот: 45 – 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: > 80 дБ
Захист Водонепроникність: IP67
Інтерфейси: Bluetooth / USB Type-C / AUX
Роз'єм для заряджання: USB Type-C
Матеріал корпусу: Прогумований пластик, алюміній
Розміри: 297 x 149 x 141 мм
Вага: 2.1 кг
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 100 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 80 дБ |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Зарядка плеєра/смартфона |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 297 мм |
| Висота | 149 мм |
| Глибина | 141 мм |
| Вага | 2.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴









