ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XIAOMI
Модель: SMART CAMERA C200
Використання: Усередині приміщення
Роздільна здатність: 1920 x 1080
Кількість мегапікселів: 2 Мп
Кут огляду: 360°
Кут нахилу: 110°
Тип об'єктива: Монофокальний
Корпус: Поворотний
Мікрофон: Вбудований
Динамік: Вбудований
Сумісність: Android, iOS
Дистанційне керування: Wi-Fi
Макс. місткість карти пам'яті: 256 ГБ (от 32 Гб)
Робоча температура: от -10°C до 40°C
Режими: День/ніч
Порт живлення: MicroUSB
Живлення: 5В
Матеріал корпусу: Пластик
Особливості:
- Мобільний застосунок
- Мікрофон
- Слот для карти пам'яті
- Динамік зворотного зв'язку
- Датчик руху
Габаритні розміри: 75 x 75 x 109 мм
Вага: 256 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Кут огляду по вертикалі | 110 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 360 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 110 град. |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 256 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489 ₴





