
Зволожувач повітря Baseus Time Aromatherapy machine humidifier 75ml DHSG-0G (темно-сірий)
849 ₴
- В наявності
- Код: 22272
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BASEUS
Модель: DHSG-0G
Тип товару: Зволожувач повітря — аромадифузор
Номінальна потужність: 6 Вт
Об'єм води: 75 мл Макс
Обсяг розпилення: 20-35 мл/год
Живлення: От USB
Споживана потужність: 5 В постійного струму/1,2 А
Матеріал: PC + ABS + Hardware
Габарити: 70 х 132 мм
Вага: 200 г
Колір: Темно-сірий
Зволожувач повітря Baseus Time Aromatherapy machine humidifier 75ml Silver
BASEUS Time Aromatherapy Machine Humidifier — це ароматичний дифузор і зволоження 2-в-1, може бути доповнений ароматичною/стерилізуючою ефірною олією, у такий спосіб зберігаючи вологість повітря й знижуючи тиск після розпилення.
Регулювання дворівневого зволоження: безперервне та переривчасте дворівневе розпилення та перемикання режимів зволоження однією кнопкою.
Підходить для зволоження повітря в автомобілі, офісі, вдома тощо.
Особливості:
- позбавляє неприємної та шкідливої для організму сухості;
- здатний створити комфортну атмосферу в автомобілі;
- випускний отвір розташований зверху;
- якщо вода в резервуарі закінчилася, то високочутливий датчик вимикає зволожувач;
- не чутно, як працює (рівень шуму не перевищує 25 дБ)
До пакета входить:
- 1 BASEUS Time Зволожувач для ароматерапії
- 1 зарядний кабель постійного струму

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 10 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.075 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 849 ₴



