
Килимок для мишки BOROFONE BG12 800x300 (чорний)
229 ₴
- В наявності
- Код: 22258
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BOROFONE
Модель: BG12
Тип товару: Широкоформатний килимок
Матеріал: Текстиль/гума
Розміри: 80 х 30 х 0.5 см
Вага: 400 г
Колір: Чорний із візерунком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Гума, Тканина |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Особливості | Сумісність з оптичною мишею, Сумісність з лазерною мишею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴

