
Дитяча фотокамера HOCO DV200 (жовта)
1 989 ₴
- В наявності
- Код: 22234
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DV200
Тип товару: Фотоапарат миттєвого друку
Дисплей: 2.0 дюйма IPS
Роздільна здатність: 240 х 320
Камера: 48 Mpx
Роздільна здатність відео: 720P 30fps
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 800 мА/год
Порт заряджання: Type-C
Параметри заряджання: DC5V/1A
Підтримка карт пам'яті: MicroSD (до 32 Гб)
Формат паперу: 57 мм
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 90 x 80.7 x 55.8 мм
Вага: 181.8 г
Колір фотоапарата: Жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість мегапікселів | 1 Мп |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Носій інформації | Фотобумага |
| Особливості | Карти пам'яті |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80.7 мм |
| Товщина | 55.8 мм |
| Вага | 181.8 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴



