
DJ-контролер NUMARK DJ2GO2 (чорний)
3 489 ₴
- В наявності
- Код: 22174
Виробник: NUMARK
Модель: DJ2GO2
Тип товару: DJ контролер
Кількість каналів: 2
Кількість джогів: 2
Платформа: Serato
Функції
- Ємнісні сенсорні джоги для скретчингу та мікшування
- Портативний двоканальний DJ-контролер для Serato DJ Lite (програмне забезпечення в комплекті)
- Стримь мільйони треків у Serato DJ Lite від провідних провайдерів, включно з SoundCloud і TIDAL
- Вбудована звукова карта з моніторингом для навушників для створення ідеального міксу
- Навігація за піснями, поканальний і загальний гейни
- Кілька режимів педа з тригерами Cueing, Looping і Sample
- Ідеально підходить для виконання або підготовки вашого DJ-сет плейлиста та cue точок
- Стандартний MIDI-маспінг для використання з іншим популярним програмним забезпеченням
- Ідеально поміщається зверху на твоєму ноутбуці
- 1/8" вихід для навушників
- Основний вихід 1/8"
Розміри: 86 x 31.4 x 16 мм
Вага: 340 г
DJ2GO2 Touch — портативний DJ-контролер із можливістю скретчингу на ємнісних сенсорних джогах. З вбудованою звуковою картою та програмним забезпеченням Serato DJ Lite він ідеально лягає перед Вашим ноутбуком. Професійні диджеї полюбили його попередника — DJ2GO2 — коли він дебютував у 2017 році. DJ2GO2 Touch продовжує цей успішний шлях, і тепер він вміє скретч! DJ2GO2 Touch був розроблений для диджеїв усіх стилів і ідеально підходить для підготовки до виступів, виступів на невеликих концертах і як додатковий компактний пристрій для великих заходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Numark |
| Вид | DJ обладнання |
| Тип пристрою | Dj-контролер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість каналів | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 314 мм |
| Глибина | 86 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 0.34 кг |
- Ціна: 3 489 ₴





