
Мережевий зарядний пристрій BASEUS GaN5 PRO C+U 100 W CCGP090201 (чорний)
1 589 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22163
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BASEUS
Модель: CCGP090201
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип заярдного: Мережева
Технологія зарядного пристрою: GaN
Порт заряджання: Type-C / USB-A
Вилка: Евро
Максимальна потужність: 100 Вт
Вхідні параметри: 100-240В 50/60Гц 0.8А
Вихідний струм: 3А / 4.5A / 5A
Протоколи заряджання:
- Qualcomm Quick Charge 2.0
- Qualcomm Quick Charge 3.0
- Qualcomm Quick Charge 4.0
- USB Power Delivery 2.0
- USB Power Delivery 3.0
Кабель у комплекті: USB-C - USB-C 100см
Розміри: 75 х 55 х 30 мм
Вага: 229 г
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴




