ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: MULTI-DEVICE K380
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Мембранна
Форм-фактор: Компактна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth
Живлення: От батареек (AAA x 2)
Підсвічування: Без підсвітки
Матеріал: Пластик
Розміри: 279 x 16 x 124 мм
Вага: 423 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 423 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ергономічна |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 80 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴







