Виробник: XIAOMI
Модель: SMART CAMERA C301
Використання: Усередині приміщення
Роздільна здатність: 2304 x 1296
Кількість мегапікселів: 3 Мп
Кут огляду: 360°
Кут нахилу: 107°
Тип об'єктива: Монофокальний
Корпус: Поворотний
Мікрофон: Вбудований
Динамік: Вбудований
Сумісність: Android, iOS
Дистанційне керування: Wi-Fi
Макс. місткість карти пам'яті: 256 ГБ (от 32 Гб)
Робоча температура: от -10°C до 45°C
Режими: День/ніч
Порт живлення: Type-C
Живлення: 5В
Матеріал корпусу: Пластик
Особливості:
- Мобільний застосунок
- Мікрофон
- Слот для карти пам'яті
- Динамік зворотного зв'язкуЛокальне виявлення людей на основі ШІ
- Голосове керування
- Повністю зашифроване передавання даних
- Шифрування AES-128 для хмарних даних
- Настроюваний час сну
- Фізичне блокування лінз
Габаритні розміри: 78 x 76 x 115 мм
Колір: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 107 град. |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 76 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 589 ₴



