ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HP30
Тип товару: Електробритва (шейвер)
Швидкість двигуна: 6500 / 7000 / 7500 об./хв
Живлення: Від акумулятора
Час автономної роботи: Приблизно 120 хв
Час заряджання: 2 години
Порт заряджання: Type-C
Параметри заряджання: 5 В / 1 А
Матеріал лез: Нержавіюча сталь
Вага: 190 г
Розміри: 127 х 36 х 63 мм
Колір бритви: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип прибора | Універсальна машинка для стриження |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Вага | 0.19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴






