ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: VULKKANO
Модель: A4
Тип товару: Акустична система
Формат акустики: 2.0
Потужність: 25 Вт x 2 RMS
Частотний діапазон: 40HZ-18KHZ
Динаміки:
- 4-дюймовий НЧ-динамік (116 мм)
- Шовковий купольний твітер 13 мм ( 13 мм)
Входи та виходи:
- Аналоговий вхід RCA
- Оптичний вхід
- Bluetooth 5.0
- HDMI ARC
- USB-вхід для відтворення файлів
- Вихід для сабвуфера
Розміри: 168 x 223 x 150 мм
Вага: 3.15 кг
Комплектація
- Активні акустичні системи VULKKANO A4 ARC
- Пульт дистанційного керування
- 2 батарейки AAA
- Інструкція користувача
- Адаптер живлення ЄС
- Стереокабель 3,5 мм на 2RCA
- Стереокабель RCA
- Цифровий оптичний кабель
- Кабель для під'єднання колонок
- Захисні решітки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Полична |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 50 Вт |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 223 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 3.15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 789 ₴



