Виробник: AKASO
Модель: V50 ELITE
Тип товару: Екшн-камера
Роздільна здатність відео:
- 4K (до 60 кадрів/с)
- 4K (до 30 кадрів/с)
- 2,7K (до 30 кадрів/с)
- 2,7K (до 60 кадрів/с)
- FullHD 1080p (до 120 кадрів/с)
- FullHD 1080p (до 60 кадрів на секунду)
- FullHD 1080p (до 30 кадрів на секунду)
- HD 720p (до 240 кадрів на секунду)
- HD 720p (до 120 кадрів на секунду)
- HD 720p (до 60 кадрів на секунду)
Формат записування: MP4 (H.264) , MP4 (H.265)
Фотокамера: 20 Mpx, CMOS
Режим фото: 20 Mpx, 10 Mpx, 16 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx, 12 Mpx
Кут огляду: 170 градусов
Мікрофон: Вбудований
Екран: ILCD
Розмір екрана: 2 дюйми
Стабілізація: Цифрова
Вбудована пам'ять: 20 Мб
Відповідні карти пам'яті: Micro SD
Режими:
- Повільнене знімання
- Циклічний запис
- Серійне знімання
- Повільне знімання
- Автомобільний режим
Під'єднання: Wi-Fi
Ємність батареї: 1050 mA/h (у комплекті 2 шт.)
Розміри: 5.9 x 4.1 x 2.4 см
Вага: 57 г
Екшн-камера Akaso V50 Elite
Нехай спогади про екстремальні подорожі не загубляться в часі. Екшн-камера Akaso V50 Elite знімає дивовижні моменти як 4K/60 кадрів/с і робить світлини з роздільною здатністю 20 Мп. Катання на гірських лижах або стрибки на велосипеді будуть увічнені з кожною деталлю. Завдяки вдосконаленій стабілізації та 6-осному гіроскопу ваше зображення завжди буде кришталево чистим, навіть у найдинамічніші моменти.
Все під контролем
Переміщатися по меню та налаштуваннях тепер швидше та легше, ніж будь-коли. Камера Akaso V50 Elite обладнана практичним пультом дистанційного керування та реагує на голосові команди. Завдяки цьому вам не потрібно переривати дію, щоб змінити настроювання або почати запис. Все у вас під рукою, тому зосередьтеся на своїх пригодах, а не на спорядженні.
Безпека та довговічність, хай де ви будете
Вам більше не потрібно турбуватися про камеру в суворих умовах. Akaso V50 Elite — це не тільки розширені функції, але й міцна водонепроникна конструкція. Ви можете взяти його на серфінг, катання на лижах або трекінг під дощем. Його ударостійкий корпус, а з водонепроникним корпусом ви можете занурюватися на глибину до 40 метрів. Сенсорний екран не тільки зручний у використанні, але й стійкий до подряпин.
Різноманітні функції для вашої творчості
Хочете додати додаткового драматизму своїм знімкам? Akaso V50 Elite пропонує функцію 8x Slow Motion, яка дасть вам змогу ще ефективніше уявити свої навички та емоції. Вибирайте з декількох режимів роботи та експериментуйте з різними знімками. Нехай ваша творчість не знає меж, і V50 Elite стане вашим надійним супутником у кожному примиканні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AKASO |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Flash |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | 4K UHD |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Вологозахищений корпус, Запасні акумулятори |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ємність акумулятору | 1050 мА/год |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Кількість мегапікселів | 20 Мп |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Micro-USB, Micro-HDMI |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Сенсорний екран | Так |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 40.641 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Вага | 57 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
- Ціна: 4 489 ₴









