
Машинка для стрижки волосся PANASONIC ER-GC53-K503 (чорна)
1 989 ₴
- В наявності
- Код: 21553
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PANASONIC
Модель: ER-GC53-K503
Тип товару: Машинка для стриження волосся
Призначення: Для бороди/для вусів/для волосся
Живлення: Від акумулятора/від мережі
Час автономної роботи: 40 хв
Час заряджання: До 8 годин
Мінімальна довжина стриження: 0.5 мм
Максимальна довжина стриження: 10 мм
Крок зміни довжини: 0.5 мм
Число параметрів довжини: 20
Спосіб регулювання довжини: Поворот регулятора
Матеріал лез: Нержавіюча сталь
Ширина ножа: 38 мм
Насадки в комплекті: 1шт
Особливості:
- Вологостійка
- Індикатор заряджання
Вага: 157 г
Колір машинки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 20 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 38 мм |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.157 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴






