ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: PR190
Тип товару: Портативний акумулятор (POWERBANK)
Ємність акумулятора: 15000 mA/h
Номінальна ємність: 9300 mA/h
Потужність: 45W
Тип акумулятора: Li-Pol
Кількість портів: 2 (USB-A - 1 / USB-C - 1)
Протокол заряджання: AFC/FCP/SFCP/PD2.0/PD3.0
Індикатор заряду: Дисплей
Розміри: 126 x 67.2 x 29.5 мм
Вага: 283 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 15000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 67.2 мм |
| Висота | 29.5 мм |
| Вага | 283 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | USB, type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴

