ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: MX MECHANICAL
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Механічна
Форм-фактор: Повнорозмірна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth/радіоканал
Живлення: Від акумулятора
Порт заряджання: Type-C
Тип механічних перемикачів: Клікальні
Підсвічування: Біла
Особливості:
- Додаткові клавіші
- Низький хід клавіш
Матеріал: Метал/пластик
Розміри: 131.55 x 433.85 x 26.1 мм
Вага: 828 г
Колір клавіатури: Графітовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 433.85 мм |
| Ширина | 131.55 мм |
| Висота | 26.1 мм |
| Вага | 828 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 110 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 489 ₴





