ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Накопичувач інформації
Виробник: FANXIANG
Модель: S101
Тип накопичувача: SSD внутрішній
Форм-фактор: 2.5"
Об'єм: 1000 Гб
Інтерфейс під'єднання: SATA III 6Gb/s
Швидкість записування: 500 МБ/с
Cкорність зчитування: 550 МБ/с
Енергоспоживання: 3.5 Вт
Контролер: SM2259XT2
Розміри: 100 x 69.8 x 7 мм
Вага: 37 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 69.8 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 37 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴



