ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: WESTERN DIGITAL
Модель: SA510
Тип товару: Накопичувач інформації
Тип накопичувача: SSD
Спосіб застосування: Внутрішній
Форм-фактор SSD: 2,5"
Місткість твердотільного накопичувача: 4 ТБ
Інтерфейс: Serial ATA
Призначення: ПК/ноутбук
Швидкість передавання даних: 6 Гбіт/с
Швидкість читання: 560 МБ/с
Швидкість записування: 520 МБ/с
Випадкове читання (4 КБ): 87000 IOPS
Звільнений запис (4 КБ): 83000 IOPS
Споживана потужність (середня): 0,1 Вт
Середня споживана потужність (читання): 0,003 Вт
Середня споживана потужність (запис): 0,003 Вт
Робоча температура (T-T): 0 - 70 °C
Температура зберігання (T-T): -55 - 85 °C
Робочий удар: 1500 G
Ширина: 100,2 мм
Глибина: 69,8 мм
Висота: 7 мм
Вага: 34,6 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | Serial ATA |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 6000 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 520 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100.2 мм |
| Ширина | 69.8 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 34.6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 990 ₴


