
Портативна колонка SONY SRS-XB100 (Помаранчевий)
1 989 ₴
- В наявності
- Код: 21256
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: SONY
Модель: SRS-XB100
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий (Bluetooth 5.3)
Акустика (формат): 1.0
Кількість смуг: 1
Кількість динаміків: 1
Мікрофон: Вбудований
Частотний діапазон: 20 - 20000 Гц
Живлення: Від акумулятора
Час автономної роботи: 16 годин
Особливості:
- Вологостійкість
- Ремінець
Вологість: IP67
Порти: Type-C
Габарити: 76 х 95 мм
Вага: 253 гр
Колір: Помаранчевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 2.5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Вага | 0.274 кг |
| Захист | |
| Вологозахист | IP67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴





