
IP-камера RING STICK UP CAM PRO (біла)
4 349 ₴
- В наявності
- Код: 21191
Виробник: RING
Модель: STICK UP CAM PRO
Тип товару: Камера відеоспостереження
Тип камери: IP-камера
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: WI-FI 2.4GHz / 5GHz
Роздільна здатність відео: FULL HD 1080p
Область огляду: 155° діагональ, 139° горизонтальний, 80° вертикаль
Живлення: От USB
Умови експлуатації: -20 °C до 48.5 °C, атмосферостійка
Особливості:
- Кольорове нічне знімання
- Вбудований динамік
- Вбудований мікрофон
- Двостороння розмова з аудіо+ і поліпшеним шумозаглушенням
- Датчик руху
- 3D-виявлення руху з зонами з висоти пташиного польоту та краєвидом із висоти пташиного польоту
- Керування через застосунок
- Дистанційно активується сирена потужністю 85 дБ (рівень виміряний на відстані 3,3 фута/1 м)
Роз'єм живлення: Type-C
Довжина кабелю: 6 м
Розміри: 153.9 x 70 x 70 мм
Колір корпусу: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RinG |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 48.5 град. |
| Довжина | 153.9 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 349 ₴

