
Радіоприймач SONY ICF-C1 (білий)
1 849 ₴
- В наявності
- Код: 21135
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: SONY
Модель: ICF-C1
Тип товару: Радіоприймач
Живлення: От сети
Діапазон частот:
FM: 87.5 MHz - 108 MHz (шаг 0.1 MHz)
AM: 530 kHz - 1710 kHz (шаг 10 kHz)
Додатково:
- Годинники
- Будильник
Циферблат: Арабські цифри
Розміри: 102 х 101 х 101 мм
Вага: 520 г
Колір приймача: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Особливості | Годинник, Дисплей |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 101 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Висота | 102 мм |
| Вага | 520 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴



