ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: SONY
Модель: NW-E394L
Тип товару: MP3 плеєр
Пам'ять: 8Gb
Діагональ дисплея: 1.77"
Роздільна здатність екрана: 128 х 160
Тип дисплея: TFT
Підтримка аудіоформатів: AAC / WMA / MP3
Підтримка форматів зображення: JPEG
Живлення: Від акумулятора
Час автономної роботи: До 35 годин
Час заряджання: До 2 годин
Керування: Кнопкове
ФМ-радіо: Є
Еквалайзер: Є
Режими відтворення:
- Звичайний
- Повтор
- У випадковому порядку
- Повтор у випадковому порядку
- Повтор 1 пісні
Розмір: 4.3 x 9.2 x 1 cm
Вага: 39 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Тип | HDD |
| Особливості | FM-приймач, Еквалайзер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Дисплей | |
| Тип екрану | Кольоровий |
| Діагональ екрану | 1.77 дюйм |
| Харчування | |
| Живлення | Акумулятор |
| Час відтворення аудіо | 31-40 годин |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 43 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 39 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 489 ₴





