
Web-камера HP 320 FHD (53X26AA) (чорна)
1 649 ₴
- В наявності
- Код: 21050
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HP
Модель: 320 (53Х26АА)
Тип товару: WEB-камера
Інтерфейс під'єднання: USB
Роздільна здатність відеознімання: 1920 х 1080
Частота кадрів: 30 кадрів/сек
Роздільна здатність матриці: 5 Мп
Кут огляду: 66°
Мікрофон: Вбудований
Розміщення: На моніторі/на штативі
Довжина кабелю: 1.5 м
Розміри: 72 x 53.6 x 53.2 мм
Колір камери: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 5.0 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Інтерфейси | USB 2.0, USB 3.0 |
| Мікрофон | Вбудований |
| Кріплення | Прищіпка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 53.6 мм |
| Глибина | 53.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴




