ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: J62
Тип товару: Powerbank
Ємність акумулятора: 30000 mA/h
Номінальна ємність: 17700 mA/h
Тип акумулятора: Li-Pol
Кількість USB-портів: 3
Інтерфейси: Type-C / MicroUSB / USB-A
Вхід:
- Micro-USB – 5V-2.A 10W(Max)
- Type-C – 5V-2.A 10W(Max)
Вихід: USB-A 1/2/3 – 5V-2.A 10W(Max)
Загальний вихід: 5 В / 2 А
Особливості:
- Вбудований ліхтарик
Розміри: 168 x 83 x 33 мм
Вага: 710 г
Колір павербанка: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 33 мм |
| Вага | 710 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴



