ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BASEUS
Модель: IOTA
Тип товару: Зарядна станція
Потужність: 450W
Місткість: 90000 mAh (288 Wh)
Тип акумулятора: Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4 )
Вхідні інтерфейси:
- Type-C (140W)
- DC (100W)
- DC (140W)
- сонячна панель
Вихідні інтерфейси:
- Type-C (30W)
- Type-C (140W)
- AC 220V (розетка) х 2
- автомобільний прикурювач 12V
- DC (100W) х 2
- USB (30W) х 2
Особливості:
- швидке заряджання Power Delivery
- швидке заряджання Quick Charge
- дисплей
- ліхтарик
- ручка для зручного транспортування
- керування через застосунок
Розміри: 260 x 170 x 118 мм
Вага: 3.7 кг
Колір станції: Зелений / чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 90000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від USB |
| Роз'єми | DC |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Особливості | LED лампа, Індикатор рівня заряду, Дисплей, Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Зелений |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 118 мм |
| Вага | 3700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴





