ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: C133A
Тип товару: Зарядний пристрій
Технологія заряджання: GaN
Тип зарядного: Мережева
Загальна кількість портів: 6
Кількість TYPE портів: 3
Кількість USB-A портів: 3
Максимальна сила струму: 3А
Сумарна потужність: 75W
Потужність за портами:
- Type-C1/2: 45W (PD/QC/FCP/AFC);
- Type-C3:20W(PD/QC/FCP/AFC;
- USB-A1:18W(QC/FCP/AFC)
- USB-A2/3:5V/2A
- Type-C1+Type-C2=15W
- Type-C3+USB-A1=15W;
- USB-A2+USB-A3=15W;
- Type-C1/2+Type-C3/USB-A1+USB-A2/3=45W+20W/18W+10W.
Підтримка протоколів швидкого заряджання:
- Quick Charge 2.0
- Quick Charge 3.0
- Power Delivery 3.0
Захист:
- від перевантаження
- від короткого замикання
Довжина шнура: 1.5 м
Розміри: 78 x 69 x 30 мм
Вага: 200 г
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 75 Вт |
| Потужність | 75 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴






