ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: MARSHALL
Модель: WILLEN
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Частотний діапазон: 100-20000 Гц
Чутливість: 82 дБ
Мікрофон: Вбудований
Живлення: Від акумулятора
Час автономної роботи: До 15 годин
Вологість: IP67
Розміри: 101,6 х 100,5 х 40,4 мм
Вага: 310 г
Колір колонки: Бежевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Формат акустики | Моно |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 82 дБ |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 101.6 мм |
| Висота | 100.5 мм |
| Глибина | 40.4 мм |
| Вага | 0.31 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 989 ₴










