ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: FIMILO
Модель: XSY330
Тип товару: Мультифункціональний радіоприймач
Частотний діапазон: 20 - 20000 Гц
Імпеданс: 32 Ом
Чутливість: 96 Дб
Порт заряджання: Type-C
Параметри заряджання: DC 5V 2.5A
Параметри сонячної зарядки: 5V 0.3W
Параметри ручної зарядки: 5V 1.5W
Час автономної роботи:
- Радіо: 90 годин
- Радіо- та LED лампа: 30 годин
- Радіо та лампа 2: 9 годин
Діапазон радіочастот:
- AM: 520-1710 KHZ
- FM: 87-108 MHZ
Місткість POWERBANK: 10000 mA/h
Розміри: 16 х 9 х 8 см
Вага: 500 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Особливості | Ліхтарик, USB-роз'єм |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴




