ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HYPERX
Модель: ALLOY ORIGINS 60
Тип товару: Комп'ютерна клавіатура
Тип клавіатури: Ігрова механічна
Форм-фактор: Компактна
Спосіб під'єднання: Дротовий USB
Довжина проводу: 1.8 м
Кількість клавіш: 60 шт.
Цифровий блок: Немає
Розкладка: ENG / UKR
Сумісність ОС: Універсальна
Особливості:
- Підсвітка RGB
Розміри: 296 х 105,5 х 36,9 мм
Вага: 780 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 296 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 36.9 мм |
| Вага | 780 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 60 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴






