ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Ваги
Встановлення: Підлогові
Максимальне навантаження: 180 кг
Живлення: 2 батарейки AAA
Під'єднання: Бездротове
Версія Bluetooth: 4.0 і вище
Версія Android: 4.3 і вище
Макс. кількість користувачів програми: 8
Функції
- Вимірювання ваги;
- Вимірювання індексу маси тіла (BMI);
- Вимірювання жирових відкладень;
- Вимірювання м'язової мастокозної маси;
- Вимірювання води в організмі;
- Вимірювання висцерального жира;
- Вимірювання кісткової маси;
- Вимірювання метаболізму.
Точність: до 100 г
Матеріал корпусу: загартоване скло 6 мм, пластик
Розміри: 280 х 280 х 25 мм
Вага: 1.35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Система діагностики | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція пам'яті | Так |
| Об'єм пам'яті | 8 користув. |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Розрахунок індексу маси тіла | Так |
| Функція вимірювання росту | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 1.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴


