ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XIAOMI
Модель: SMART CAMERA C400
Якість відеозапису: 2560x1440
Кількість мегапікселів: 4 Мп
Кут огляду: 360°
Кут нахилу: 106°
Тип об'єктива: Монофокальний
Корпус: Поворотний
Мікрофон: Вбудований
Динамік: Вбудований
Сумісність: Android, iOS
Дистанційне керування: Wi-Fi
Макс. місткість карти пам'яті: 256 ГБ (от 32 Гб)
Робоча частота: 2.412-2.472 ГГц
Робоча температура: -10℃ - +40℃
Режими: День/ніч
Живлення: 5В
Матеріал корпусу: Пластик
Особливості:
- Мобільний застосунок
- Мікрофон
- Слот для карти пам'яті
- Динамік зворотного зв'язку
- Датчик руху
Габаритні розміри: 119 x 78 x 78 мм
Вага: 318 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 106 град. |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 78 мм |
| Вага | 318 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴





