ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HA7
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Динамік: 8 дюймів x 2 шт.
Загальна потужність: 75 Вт
Частотний діапазон: 80 - 120000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 80 дБ
Ємність акумулятора: 7000 мАч
Час заряджання: Приблизно 6 годин
Час відтворення музики: Приблизно 7 годин
Підтримка: BT/TF-card/USB (до 32 Gb)/AUX
Особливості:
- Регульована підсвітка RGB
- Обладнана бездротовими мікрофонами
- Підтримка TWS
- луно-ефект мікрофона
Габарити: 280 х 290 х 620 мм
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 75 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Чутливість | 80 дБ |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 949 ₴






